Veľké slovenské dobrodružstvo

dobrodružstvo na slovensku

Je to unikátny program pre top manažérov, riadiacich pracovníkov a náročných klientov, ktorí hľadajú niečo výnimočné. Veľké slovenské dobrodružstvo je to, čo skutočne chcete zažiť. Táto aktivita dokáže splniť práve toto Vaše očakávanie. Radi cestujete? Baví Vás riešiť hádanky, rébusy, či problémy? Chcete si overiť svoje znalosti v skutočnej praxi? Máte známych či kolegov, ktorí si s Vami radi zasúťažia? Ak ste na tieto otázky odpovedali áno, tak potom je táto aktivita pre Vás ako stvorená.

Vašou úlohou bude dostať sa do cieľa skôr ako Vaši spoluhráči a splniť rôzne úlohy. Splnenie úloh však nebude ľahké. Budete musieť čeliť rôznym nástrahám, problémom, náročným úlohám.

Po vzájomnej dohode určíme miesto konania a dobu trvania. Presné úlohy a vaše putovanie Vám nebude dopredu známe. Úplné pokyny dostanete až počas hry.


Veľké slovenské dobrodružstvo je unikátny program plný dobrodružstva, improvizácie, nečakaných situácií a schopností popasovať sa s nimi. Je vhodný na tréning a výcvik top manažérov. Je navrhnutý na viac dní.

miesto sever Slovenska (celé Slovensko)
4-16 ľudí
viacdňový program
celý rok
deň, noc

 


 

Pre ďalšie informácie neváhajte a kontaktujte nás !