ponuka pre školy ponuka pre turistov

Otázky a odpovede

1. Aké aktivity ponúkate?

Pre turistov ponúkame prevažne voľno časové aktivity, ktoré sa odohrávajú prevažne v prírode. Môžete sa zúčastniť klasických aktivít, ako aj netradičných programov, pri ktorých prežijete nezabudnuteľné chvíle, vzrušujúce zážitky, ale aj adrenalín. Pri našich vzdelávacích  zážitkových programoch,  okrem dobrého zážitku si odnesiete aj praktické skúsenosti a nové vedomosti ktoré Vás obohatia o nové poznatky.

2. Dá sa zakúpiť darčeková poukážka na každú aktivitu?

Poukážky máme vytvorené na určité aktivity. V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť poukážku aj podľa Vašich predstáv.

Otázky a odpovede k darčekovým poukážkam!

3. Aký je rozdiel medzi aktivitami a programom?

Aktivity sú väčšinou krátkodobého charakteru (trvajú niekoľko hodín), dajú sa prakticky zrealizovať z hodiny na hodinu. Programy sú ucelené aktivity na viac dní. V rámci programu si volíte rôzne aktivity z ponúkaných v programe.

4. Čo sa stane s dohodnutou aktivitou ak je nepriaznivé počasie?

Na niektoré aktivity takmer neexistuje zlé počasie. Samozrejme, že v nepriaznivom počasí je nebezpečné realizovať napríklad lanové aktivity z dôvodu bezpečnosti. No, pri turistických a orientačných aktivitách môže dážď, sneh ponúknuť množstvo nevšedných zážitkov. V prípade, že nie je možné zrealizovať program či aktivitu, je možné ju vykonať v náhradnom termíne.

5. Aký výstroj, alebo pomôcky sú potrebné k absolvovaniu aktivít či programov?

S výstrojom a rôznymi pomôckami sa nemusíte zaťažovať. Potrebnú výstroj a ďalšie vybavenie pre absolvovanie aktivít Vám zapožičiame my. Stačí sa obliecť športovo.

6. Aké sú termíny outdoorvých aktivít a kurzov ?

Zážitkové vzdelávacie aktivity a kurzy nemajú určené presné termíny. Ide totiž o aktivity a kurzy, ktoré majú ponúknuť zaujímavé, tvorivé a poučné vyplnenie času stráveného na dovolenke na Liptove a v ďalších lokalitách. V prípade kurzov sa nejedná o klasické vzdelávacie kurzy, ale o programy, ktoré majú byť pre klienta zážitkom, relaxom, a popritom aj obohatením o nové praktické skúsenosti. V prípade, že máte záujem o absolvovanie ponúkaného kurzu, neváhajte, kontaktujte nás a dohodneme sa na vhodnom termíne.


7. Pre aký počet osôb sú outdoorové aktivity a kurzy určené?

Aktivity, ktoré sú zamerané pre turistov, sú určené pre rodiny či skupiny do tridsať osôb. Ideálny počet osôb však záleží od konkrétnej aktivity. Pre menšie skupiny a rodiny sme schopní zrealizovať jednoduchšie aktivity zo dňa na deň v prípade, že máme voľný termín.

8. Ako sa dopraviť na miesto konania aktivity?

Prepravou sa nemusíte zaťažovať. Prídeme Vás vyzdvihnúť , pohodlne Vás prepravíme na miesto konania aktivity a zavezieme Vás späť. Vy si takto môžete naplno vychutnať Váš voľný deň.

 

9. Dajú sa aktivity a programy uskutočňovať mimo Vašej zvolenej oblasti?

Mnohé aktivity a programy sú zvolené a závislé na vhodné miesto, preto je účelné vybrať si našu lokalitu. V prípade niektorých aktivít či programov, vieme sa aj prispôsobiť klientovi a zvoliť inú lokalitu. O vhodnosti lokality sa prosím informujte.