ponuka pre školy ponuka pre turistov

O nás (a naších outdoor programoch)

Sme mladou spoločnosťou, ktorá sa zameriava na poskytovanie aktivít a komplexných ucelených programov, ktoré súvisia s trávením času na horách, v  prírode, ale aj indoorovo. Naše outdoor aktivity slúžia na zábavu, vzdelanie, efektívne trávenie voľného času. Pre firmy sa zameriavame na zvyšovanie produktivity práce prostredníctvom budovania tímov a tímovej spolupráce na zlepšenie komunikačných schopností a prekonávanie rôznych bariér,  ako aj motivácií zamestnancov,  či voľnejších team spiritových programov.  Vzdelávanie je najmä prostredníctvom zážitkových aktivít a netradičných činností, či hrou.
Mladá organizácia neznamená, že nemáme žiadne skúsenosti, naopak. Naše odborné vzdelanie a dlhoročná prax nám dalo podnet založiť firmu, s cieľom ponúknuť naše skúsenosti, nezvyčajné nápady, pre zaujímavé aktivity a programy pre široké spektrum zákazníkov.

Našim cieľom je neustále odbore rásť v poskytovaní kvality a jedinečnosti, a tak poskytnúť zákazníkom nevšedné a originálne zážitky,  ale aj vzdelanie či tréning. Naša kreativita, bohaté skúsenosti, odborná prax a chuť pripravovať niečo originálne, je zárukou tých najkrajších a jedinečných aktivít a programov.